Zajazd Miechus

41 389 06 80

O NAS

ZAJAZD MIECHUS znajduje się w centrum miasta, co czyni ją łatwo dostępną dla mieszkańców oraz turystów. Nasz adres to ulica Konopnickiej 28, przy drodze krajowej nr 7 w Miechowie. Zajazd znajduje się 40 km od Krakowa. W Naszym mieście znajduje się Bazylika Grobu Bożego, która jest w odległości 1,4 km od Zajazdu Miechus.

Obiekt jest otoczony piękną zielenią, można odpocząć przy stawie, możliwe jest również łowienie ryb.

W naszym zajeździe znajduje się hotel z 16 pokojami, sale bankietowo-konferencyjne, elegancka restauracja specjalizująca się w wykwintnych daniach. Nasze wnętrze jest stylowe i przytulne, stworzone z myślą o komforcie naszych gości.

W Naszym zajeździe Miechus mieści się elegancka restauracja specjalizująca się w wykwintnych daniach. Nasze wnętrze jest stylowe i przytulne, stworzone z myślą o komforcie naszych gości. Obsługujemy zarówno lunch, jak i kolacje, a nasze MENU oferuje szeroki wybór dań, aby zaspokoić różnorodne gusta.

Zajazd Miechus posiada szeroki wybór przestronnych pokoi, od standardowych pokoi jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych oraz czteroosobowych po biznesowe o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje są gustownie urządzone i wyposażone w nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizor, aneks kuchenny, dostęp do bezprzewodowego internetu i łazienkę, a także wannę z hydromasażem.

Nasi goście mogą skorzystać z BEZPŁATNEGO parkingu dla TIR-ów oraz autokarów i wielu innych udogodnień, aby czuć się komfortowo podczas pobytu. Możemy również podejmować wycieczki.

Obiekt jest monitorowany, ogrodzony, tak by każdy czuł się u Nas bezpiecznie.

Scroll to Top